Jdi na obsah Jdi na menu
 


1) Triad Violence

 

1. mise: Shooting pactice

 

Nejdříve se seznámíte se základním prvkem a to je střílení. Vašim úkolem je zničit minimálně 10 terčů ze 16. Pokud jste je rozstříleli, tak se dejte do další mise.

 

2. mise: Rushing to E.D.O.

 

Na mapě máte označený cíl (zelený bod), naskočte do auta a směřujte k 6th Street, pak odtud se dejte doleva až k Broadway a nakonec doprava. Potom, co dorazíte k hledanému cíli, se zvás stane příslušník E. D. O.

 

3. mise: Driving for Chow

 

Pokud si chcete trochu nahrabat upgrady, tak pobíhejte po ulici a lovte zločince, zde nejste omezení časem. Po vyřádění se dostaňte na označené místo na mapě a pak vlezte do restaurace.

 

4. mise: Triad Muscle

 

Do restaurace vtrhne svalovec, který tady dělá bordel. Jako správný příslušník E.D.O. ho vyzvěte na souboj. Stačí kopat a mlátit a po chvílí to vzdá.

 

5. mise: Rosie Trouble

 

Tím, že jste zostudili svalovce v restauraci, tak si na vás počkal venku. Při napadení je Rosie zraněná, takže vašim úkolem bude ho zabít. Chlápek se schovává za auty, buď se pokusíte auta rozstřílet a následný výbuch ho zraní anebo přímý kontakt.

 

 

2) Mean Streets

 

1. mise: Cruising for Leads

 

Zde si můžete trochu naládovat upgrady popřípadě si prohlídnout město. Nakonec se dejte do označeného místa na mapě.

 

2. mise: Dojo Attacker

 

Stačí s ním bojovat jako s chlapem.

 

3. mise: Red Lantern Rush

 

Nejdříve se dejte podél ulice, pak zabočte doleva do Boyet Street, pak Los Angeles Street a Temple Street a nakonec doleva k Hill Street a jste v baru Red Latern

 

4.1 mise: Bar Brawl

 

Vlezte dovnitř a opět si připravte své bojové schopnosti. Musíte porazit Fenga, který bohužel je ozbrojen nožem, kryte se a pravidelně mu vracejte údery.

 

4.2 mise: The Arsonist

 

Pokud z nějakého důvodu se vám s ním špatně bojuje, tak je zde náhradní řešení. Nejdříve si rozehranou hru ukončete a dejte nahrát tuto misi.

 

Tentokrát Feng podpálí svůj bar a zdrhá v autě. Naskočte do svého auta a pronásledujte ho a během toho koste do jeho auta.

 

5. mise: Chasing Triad Thug

 

Po souboji (viz 4.1 mise) utíká Feng z baru, buď ho zastřelíte jako špinavého psa nebo ho přejeďte.

 

6. mise: Driving to Jimmy´s

 

Odpočinková mise, kde si opět naberte síly. Stačí dojet na místo označené na mapě.

 

7. mise: Sneaking In

 

Zde nesmíte vyvolat poplach. Nejdříve se dejte do označeného místa, dojděte k rampě a pak se dejte směrem k místu označenému jako východ. Tam si počíhejte na chlápka, který brzy vyjde ven a pak ho čapněte. Nakonec vlezte dovnitř.

 

8. mise: Jimmy´s Ambush

 

Hned na začátku zabte dva chlápky, pak pokračujte dál a likvidujte další chlápky, postupně jak se budete dostávat hlouběji do skladu, tak se objeví další nepřátele, musíte je zabít všechny.

 

9. mise: Sniper Assassin

 

Zde se setkáte s Jimmym, po kterém jde sniper. Ten je pořád v pohybu, takže musíte být velmi přesní a rychlí.

 

 

3) International Ties

 

1. mise: Off to Chong´s

 

Zajeďte k označenému místu.

 

2. mise: Tailing Chong´s Limo

 

Vaším úkolem bude sledovat limuzínu, na obrazovce máte měřič vzdálenosti. Doporučují držet se střední vzdálenosti, jinak vám ujede nebo vás zpozoruje.

 

3. mise: A Stakeout Gone Bad

 

Bohužel si vás všimli, takže z lovce se stává oběť. S autem se musíte dostat z jejich dohledu, během jízdy po nepřátelích koste, abyste zpomalili jejich postup.

 

4. mise: Driving to Spa

 

Odjeďte do lázní.

 

5. mise: Spa Infiltration

 

Nejdříve u skříněk sejměte dva chlápky, pak se dejte do sauny. Jsou tam 3 místnosti a v každé z nich je jeden chlápek, doporučují všechny pobít. Pokračujte dál v cestě, dokud se nedostanete do místnosti s kamny. Za kamny je stráž, kterou sejměte, pak se dejte k východu.

 

6. mise: Shower Room Antics

 

K této misi není co říct, prostě - kdo přežije, vyhrává.

 

7. mise: The Accomplice

 

Na konci lázní se dostanete k bossům, kteří proti vám pošlou své gorily. Zabte je všechny a na konec se utkejte s Chongem. Po jeho zabití jste dokončili misi.

 

 

4) Russian Face Off

 

1. mise: En Route To Autoshop

 

Stačí zajet do místa na mapě.

 

2. mise: Grease Monkeys

 

U autoshopu vás napadnou 2 motorkáři, pak jim přijde na pomoc 3., který už je o fous tvrdší, všechny porazte.

 

3. mise: Chasing Francis

 

Naskočit do auta a pronásledovat Francise, střílejte na jeho auto a on po chvílí zastaví.

 

4. mise: Off to the Gulag

 

Zajeďte do klubu Gulag.

 

5. mise: Another Way In

 

Opět tichá mise, kde nesmíte vyvolat poplach. Dejte se k parkovišti, tam najdete dva chlápky, počkejte až se rozejdou, pak jednoho po druhém zabte. Pak se dejte ke vchodu do klubu, kde zabte dalšího chlápka.

 

6. mise: Disco Inferno

 

Uvnitř klubu zabte útočníky, ti jsou na parketě a na balkóně. Překvapivé útoky očekávejte také za pultem. Po uklidnění situace se podívejte nad pult, tam na vás čeká sniper, kterého dodělejte.

 

7. mise: Cary in Trouble

 

Do Dojo byli poslání chlápkové, kteří se pokusí dostat vašeho bratra, takže mu jeďte na pomoc. Naskočte na pořádné žihadlo a jeďte k Oakwood Ave přes Temple Street a pak dlouhou uličkou až k cíli.

 

8. mise: Vandal Wrath

 

Mezitím vám unesli bratra a několik lupičů se snaží vykrást Dojo, takže je pobijte. Jenom si dávejte pozor na chlápka s katanou, toho zabte jako prvního.

 

 

5) The Rescue

 

1. mise: Tailing Cop Suspect

 

Další sledovačka, tentokrát je to podezřelý policajt.

 

2. mise: Bum Encounter

 

Podezřelý policajt vás zavede k domku. Vstupte dovnitř a zabte homeleskáky, pak jim přijde na pomoc mega homelesák, který už toho hodně vydrží. Pokud od něho budete dostávat nakladačku, tak si seberte basebalku, kterou ho umlaťte.

 

3. mise: Meeting Rafferty

 

Dojeďte na příslušné místo.

 

4. mise: Butcher Shop Rush

 

Jste omezení časem, takže uhánějte co vám motor stačí. Nejdříve se dostaňte do Pico Blvd, pak u první křižovatky doleva do Westmoreland Ave a pak doprava k Olympic Blvd a na konec přímou cestou k cíli.

 

5. mise: On the Copping Block

 

Nejdříve si zabojujeme se dvěma chlápky, po jejich vybití jim seberte zbraně, které použijte na další 3, kteří vás napadnou. Nakonec přijde poslední a ten už je pěkně tuhý, takže ho mlaťte hlava nehlava.

 

6. mise: Slaughter House

 

Chcete víc masa, tak jedem. Chlápky schované za pultem dodělejte, pak se dejte dveřmi do místnosti s pohyblivým pásem. Na konci chodby najdete místnost, kde musíte vyskákat k východu, ale předtím zabte 3 chlápky, kteří vás budou otravovat.

 

7. mise: The Great Escape

 

S bratrem naskočte do nějakého žihadla a zdrhejte před pronásledovateli. Během jízdy jim rozstřílejte pneumatiky, to je úplně zpomalí a vy se v klidu ztratíte za obzorem.

 

 

6) House of Wu

 

1. mise: Off to Wu´s Place

 

V této misi si zajeďte na místo na mapě.

 

2. mise: Up the Food Chain

 

Opět stealth mise, všichni strážci jsou otočení zády, takže jejich likvidace je přímo procházka růžovou zahradou. Nakonec se dostaňte do místnosti s označeným východem, potichu zabte zbývající chlápky, pak běžte dovnitř.

 

3. mise: Kitchen Inspection

 

V kuchyni jsou 3 kuchaři a chtějí vás sníst, takže jednoho po druhém zabte. V kuchyni se také nalézá zombík, ten je nezranitelný vůči obyčejným zbraním, takže ho nalákejte ke sporáku a hoďte ho tam.

 

4. mise: Seeking Ancient Wu

 

V jeskyni je tma, takže doporučují mít Flash Light, jinak uvidíte velký kulový. Uvnitř jsou zombíci, které můžete zabít pomocí střelných zbraní, takže to by nebyl problém. Dejte se cestou a u první křižovatky se dejte doprava a u další křižovatky rovně až k východu, kde zabte zbylé nepřátele.

 

5. mise: Inner Demons

 

Zde se setkáte s démony, jejich nejslabším místem jsou oči, takže miřte na tato místa. Po jejich likvidaci se objeví hlavní démon, který má 3 oči, rozstřílejte mu všechny a je klid.

 

6. mise: Die Die My Concubine

 

Zde na vás zaútočí dvě ženské, ty by neměly představovat velký problém, takže je mlaťte.

 

7. mise: Nightmare

 

Střetnete se s Wuovým drakem, který plave v lávě a chrlí oheň. Jeho nejslabším místem je hlava, takže tam směřujte své útoky.

 

 

7) Finding Rocky

 

1. mise: In the Driver´s Seat

 

Další oddechová mise, stačí když dojedete na příslušné místo na mapě.

 

2. mise: Pressing Rafferty

 

Zmlaťte barmana a je klid.

 

3. mise: On Rafferty´s Tail

 

Opět další z mnoha sledovaček.

 

4. mise: Escaping the FEDS

 

Jste pronásledování dvěma auty, nejdříve jim zničte pneumatiky, pak jim ujeďte z dohledu.

 

5. mise: Rafferty´s Date

 

Stačí sledovat Raffertyho.

 

6. mise: Eavesdropping

 

Ve velkém skladišti se nedá ztratit, takže se dejte cestou mezi bednami až k prvnímu strážci, kterého zabte, po chvílí se dostanete k východu, ale než tam půjdete, tak ještě zabočte doleva, kde jsou bedny. Tam se schovejte a číhejte na příchod dalšího chlápka, sejměte ho. Dalšího chlápka najdete za bednami. Po likvidaci přebytečných monster se dejte k východu.

 

7. mise: Father´s Killer

 

Stačí z balkónu likvidovat nepřátele.

 

 

8) Retribution

 

1. mise: The Girlfriend Angle

 

Stačí ji pronásledovat.

 

2. mise: Back to the Gulag

 

Od Jill dostanete informaci o Rockyho. Opět jste omezení časem, takže se držte podél Sunset Blvd až k cíli.

 

3. mise: Rocky´s Trap

 

V klubu Gulag si zabojujte se třemi chlápky, jenom se nenechte jimi obklíčit.

 

4. mise: Driving to Airport

 

Opět si dejte šlofíka a doplňte si síly, pak zajeďte na letiště.

 

5. mise: Hangar Showdown

 

Prostřílejte si cestu až k východu, pokud se jich chcete zbavit pohodlným způsobem, tak střílejte do sudů.

 

6. mise: Jetting Away

 

Rocky mezitím už je ve svém letadle a snaží se odletět, šlápněte na plyn, ať vám neuletí a střílejte na jeho letadlo, přesněji na trysky letadla, to způsobí výbuch.

 

7. mise: Puppet Master

 

Zde na vás čeká Big Boss v podobě generála Kima. Jako každý boss je i tento extrémně silný, takže to do něho koste a kryjte se před jeho útoky. Po chvílí padne na zem a vy si můžete vychutnat konec.

 

Pokud si chcete zkusit jiné konce, tak čtěte dál.

 

 

1. způsob zakončení hry

 

1. způsob dokončení začíná ve 4. epizodě.

 

4) Con Girls

 

1. mise: Strip Club Detour

 

Stačí dojet k požadovanému místu.

 

2. mise: Cat Fight

 

Až dojedete k cíli, tak zmlaťte 3 striptérky, pak jim přijdou na pomoc další 3 a nakonec si vás podá vyhazovač. Pokud jste je všechny porazili, tak jste pašáci.

 

3. mise: Cruising for Lola

 

Stačí dojet k požadovanému místu.

 

4. mise: The Driving Test

 

Lola chce vědět, jestli umíte řídit, máte pouze 1:28 na to, abyste to stihli. Dejte se dlouhou ulici až do 3rd Street, pak stále rovně a na konci zahněte do La Cienga Blvd.

 

5. mise: Police Getaway

 

Opět jste pronásledování, tentokráte jsou to policajti. Stačí jim ujet z dohledu a už vás nechají na pokoj.

 

6. mise: Busting Lola

 

Zde musíte zmlátit Lolu, bohužel je to pěkně tvrdá ženská, která si nenechá jen tak něco líbit. Braňte se před jejími útoky a vracejte je zpět.

 

7. mise: Sniper Redux

 

Sniper pobíhá po balkóně, stačí čekat na pravou chvílí a poslat mu kulku a pak se rychle schovat, když vám to bude chtít vrátit zpátky. Pokuste se trefit do jeho hlavy, pokud se tak stane, tak si ušetříte problémy. 

 

5) High Rise Teror

 

1. mise: The Airport Lead

 

Stačí dojet k požadovanému místu.

 

2. mise: Chasing Assassins

 

Na letišti najdete mrtvolu, při prohledání zjistíte, že to je Rocky a v povzdálí utíká vrah. Dejte se po jeho stopě, připravte si zbraň a střílejte na chlápky u náklaďáku a samozřejmě i celé auto poškoďte.

 

3. mise: A Race Downtown

 

Časově omezená mise, dojděte k cíli a máte na to pouze 2 minuty.

 

4. mise: Bank Standoff

 

Před bankou stojí policajti a nedovolí vám vstoupit. Vchod do banky je o kousek dál, takže se tam musíte prostřílet.

 

5. mise: Lobby Firefight

 

V bance pozabíjejte všechny nepřátele.

 

6. mise: Hostage Crisis

 

Poměrně zmatená mise. Nepřátelé jsou všude poschovávaní, takže vám budou znepříjemňovat život. Probojujte se na konec, kde již najdete VIP.

 

7. mise: Bad Politics

 

Pokud jste byli úspěšní se zabíjením nepřátel, tak na konci této mise již na vás čeká generál Kim. Jako každý jiný boss je pěkně tuhý, takže se připravte na to nejhorší.

 

 

2. způsob dokončení mise

 

2. způsob dokončení začíná v 6. epizodě.

 

6) Rampage

 

1. mise: Revenge Rush

 

Časově omezená mise, tentokrát máte k dispozici pouze 1 minutu, abyste dojeli do klubu Gulag.

 

2. mise: Rocky´s Getaway

 

Pronásledujte Rockyho auta, pak střílejte po něm, dokud se nezastaví.

 

3. mise: The Bodyguard

 

Stačí porazit Rockyho gorilu Mishu, je sice silný, ale nějak ho zvládnete.

 

4. mise: Wu´s Turn

 

Stačí dojet k požadovanému místu.

 

5. mise: Payback

 

Stačí vtrhnout dovnitř a zabít všechno co se hýbe.

 

6. mise: Off to the Airport

 

Stačí dojet k požadovanému místu.

 

7. mise: Rocky´s Loot

 

Na letiště šlohnete Rockymu náklaďák s falešnými penězi. Naštěstí si sedíte v obrněném voze, takže jejich chabé útoky by pro vás neměli být problém. 

 

7) Blood Money

 

1. mise: Race to Rocky´s Lair

 

Časově omezená mise, musíte se v průběhu jedné minuty dostat k Rockymu. Pokud se chcete dostat k cíli co nejrychleji, tak běžte po Holt Ave, pak doleva k 80th Street a rovně k Hayworth.

 

2. mise: Kinks in the Path

 

Plíživá mise. Nejdříve zabte 3 chlápky a 2 ženské. Pokračujte dál, měli byste narazit na spícího chlápka a o kousek dál jsou po boku dvě místnosti, v každé z nich se nachází ženská, takže počkejte až se obě k vám otočí zády, pak rychle přeběhněte dolů k východu. Dole na vás čeká ještě jeden chlápek, kterého také zabte.

 

3. mise: Freak Show

 

Hned na začátku ukažte třem ženským, jak se bojuje, pak přijde 6 chlapů a  ti vám ukáží jak jsou slabí. Po jejich porážce Rocky chytí Rosie.

 

4. mise: Rosie´s Ransom

 

Unesli vám Rosie, musíte dojet do požadovaného místa a vyzvednout peníze.

 

5. mise: Escaping Masterson

 

Úniková mise, stačí zničit nebo poškodit nepřátelská auta a je klid.

 

6. mise: Chinatown Showdown

 

Stačí zabít všechny nepřátele, ti se objevují z různých míst, ale hlavně budou vylézat ze střech a budov . Pokud se vám podaří je pobít, tak si dejte šlofíka a připravte se na poslední souboj v následující misi.

 

7. mise: Last Stand

 

Poslední mise, zde se utkáte nikoliv s generálem Kimem, ale s Rockym. Je o fous slabší než generál, ale i tak bude dělat problémy. Po jeho porážce si vychutnejte konec.

 

 

KONEC.

Scorpion's cheater