Jdi na obsah Jdi na menu
 


USB ohřívač nápojů

Toto příslušenství firmy Tragant je dobrým pomocníkem pro udržení nápoje při správné teplotě, pokud je Váš počítač vybaven portem USB verze 1 či 2, přes nějž je rovněž napájeno.

USB ohřívač pro udržení teploty nápojů na 50-60°C

USB ohřívač je velmi praktický doplněk k vašemu počítači, zvláště pokud rádi pijete teplé nápoje jako čaj nebo kávu opravdu teplé, a často se vám stává, že se natolik zahloubáte do své práce, čtení zajímavého článku nebo třeba i chytlavé počítačové hry a váš nápoj zatím vychladne.

Tomu však můžete jednoduše předejít tak, že ohřívač zapojíte do USB portu a postavíte na něj šálek s čajem, čímž se bude stále ohřívat na teplotu mezi 50-ti a 60-ti °C.

USB vysavač na klávesnici

Kompaktní vysavač, který se napájí z USB portu a je ideálním doplňkem pro úklid okolo počítače. To jistě uzná každý, kdo u počítače nejen pracuje, ale někdy i snídá (např. u elektronického vydání některého z mnoha českých deníků). Drobky z čerstvého rohlíku jsou pak nejen všude kolem, ale hlavně i v klávesnici, která je na tyto nečistoty poměrně citlivá a navíc pak nebudí příliš estetický dojem. Drobky se však z klávesnice jinak než vysavačem těžko dostávají - spíše naopak zapadají stále hlouběji - a vytahovat kvůli každému rannímu dýchánku ze skříně veliký lux je velmi nepraktické.

USB vysavač je efektním (a zároveň i efektivním) řešením výše popsaného problému - svými malými rozměry může být vždy při ruce (např. v zásuvce stolu s počítačem nebo i na cestách v brašně s notebookem) a svými dvěma nástavci (se zahnutou gumovou hubicí a kartáčem) se bezpečně dostane do všech zákoutí nejen klávesnice.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář