Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ani nevíte, jak jsem byl šťastný, když se mi do rukou konečně dostala tato hra, řekl jsem si, že by nebylo naškodu vám ji trochu představit v návodu a třeba i pomoci. San Andreas je dlouhá a neuvěřitelně zábavná hra, takže na co čekáte ? Pusťte se do hraní ! Pozn. : Pokud nevíte, kdo misi zadává, stačí si zapnout mapu a legendu.

Děkuji, že jste použili můj návod a pokud máte dotaz, klidně pište na e-mail.

A. Hlavní defaultní klávesy k ovládání :

Klávesa Pěšky Automobil

A] vlevo vlevoD] vpravo vpravoW] vpřed vpředS] vzad vzadF]/[Enter] použít, nastopit vystoupitC] skrčení nicV] změna pohledu změna pohledu2],[+] nic submiseY] odpověď - YES nicN] odpověď - NO nicH] přijmutí gangstera, následovatG] přijmutí gangstera, zůstat

B. Rady :

1)

Pokud budete v přestřelce, skrčte se, schovejte se a držte zaměření, stisknutím pohybové klávesy uděláte kotrmelec do strany.

2)

Pokud začne auto hořet, nezastavujte, ale ihned vyskočte.

3)

Kdykoli můžete, naberte si do party gangstery na pomoc. Přijmete ho tak, že ho zaměříte a stisknete "G" nebo "H".

4)

V San Andreas můžete vykrádat domy, musíte si, ale opatřit dodávku, kterou použijete v misi a musí to být v noci mezi 20:00 - 6:00. Ne vždy, ale obyvatelé musí spát!

5)

Když budete projíždět státem, můžete uvidět např. v Los Santos logo na zdi, sprejem z mise nebo z vašeho domu ho přestříkejte, je to místo balíčků z GTA 3 a Vice city. Je jich v Los Santos 100.

6)

Pod vodou můžete najít mušle, je jich 50 a v Las Venturas jsou podkovy. Je jich také 50.

7)

V tělocvičně natrénujte muscle (svaly) a staminu (výdrž) na maximum.

8)

Rozhodně se zdokonalte nejvíc v pistoli, stačí 1 rána do hlavy a je po nepříteli.

9)

Strílejte ze skrčené polohy, budete o hodně přesnější.

10)

Díky tomu, že se CJ naučil lézt přes zdi a plavat, můžete si hodněkrát zkrátit cestu a ještě si zvětšit max. zdraví, výdrž a kapacitu dechu.

11)

Až budete mít přítelkyni a když ji vyzvednete, poslouchejte co říká, často se dozvíte, kam chce jít!

12)

Na mapě si můžete označit 1 místo. Klikněte na ně pravým tlačítkem myši.

13)

Kupujte nemovitosti, ze kterých by mohli být mise.

14)

Nelétejte do zamčených oblastí, sice se můžete dostat kam chcete, ale potom máte 4 hvězdy.

15)

Hrajte San Andreas kolikrát můžete, vždy to bude zábava... :oD

 

C. Návod :

A) HLAVNÍ MISE :

LOS SANTOS

a) Zadavatel úkolu : CJ

1) Big Smoke

Po nemilém uvítání nasedněte na kolo a vyrazte sa svou vytouženou rodinou.Klidně se cestou porozhlédněte. Jakmile budete u vašeho domu, vstupte do červeného kruhu.

Odměna : žádná

2) Sweet and Kendl

Jeďte se svým gangem, máte jen kolo takže bacha na Baalovo auto. Tato mise je tu proto, abyste se naučili alespoň trochu řídit, ovládat neposlušnou kameru a porozhlédli se kolem. Pozor na zmíněné auto konkurenčního gangu, budou po vás střílet!

Odměna : Respekt

b) Zadavatel úkolu : Ryder

Ryder

Nasedněte a jeďte s Ryderem se nechat ostříhat, vyberte si jaký účes chcete, ale moc neutrácejte, peníze se budou hodit.Až budete hotovy, je naproti něco jako McDonald, tak si kupte nějaké jídlo, bohužel Ryder vám to podělá, takže honem nasedněte a jeďte zpět domů.

Poznámka : Pokud chcete brokovnici se 7 náboji, můžete prodavače přejet.

Odměna : Respekt

c) Zadavatel úkolu: Sweet

1) Tagging up turf

Jděte a přesprejujte tagy (přitom pozor na policajty!), defaultně levé tlačítko myši. Až všechny přesprejujete, jděte do dalšího teritoria. Tam přelezte plot ([

Levý SHIFT], je to hodně užitečná funkce takže zapamatovat) a potom ještě skočte na zěď a následné přesprejujte poslední logo. Skočte do auta a rychle spěchejte domů.

Odměna : Respekt

2) Cleaning the hood

Zajeďte za cílem a toho zmlaťte. Potom musíte ještě do domu drogového bosse (ještě v ukázce si všimněte vzadu ženské co hulí frajerovi ptáka :o), tam zmlaťte další dva a jeďte zpět do domu.

Odměna : Respekt

3) Drive-Thru

Máte hlad takže musíte pro jídlo (v ukázce) v tom se objeví auto konkurenčního gangu, jeďte za ním a vaši kámoši se o ně postarají palbou z auta (najíždějte tak, aby mohlo střílet více lidí najednou), to je pro tuto misi vše. Zajeďte domů a potom odvezte Smoka.

Odměna : 200$ a respekt

4) Nines and ak's

Jste v Los Santos docela dlouho, takže by neškodilo si pořídit pořádnou bouchačku. Jeďte za Emmetem a tam si procvičte střelbu. Odvezte Smoka domů, ale ještě by to chtělo nějaké oblečení, proto zajeďte ještě do Bincova obchodu.

Odměna : Respekt

5) Drive-By

Musíte to nepříteli pořádně nandat, takže jeďte do teritoria Balla. Postřílejte pomocí svých přátel několik nepřátel a rychle se ještě přesprejovat, protože vám naskočily hned 2 hvězdy.

Odměna : 500$ a respekt

6) Sweet's girl

Sweety má trable takže naskočte do auta a co nejrychleji k němu dojeďte. Přejeďte několik chlapů a zbytek dodělejte pistolí. Vemte si nějaké nové a rychlé auto a spěchejte domů, protože vás budou pronásledovat.

Odměna : Respekt

7) Cesar Vialpando

Dojeďte do garáže a tam se mrkněte jaký jste do dostali žihadlo s hydraulikou, můžete ho ještě vylepšit a ihned potom valte na plácek. Zde se budete muset zvedat a zrovna ve chvílých, kdy bude šipka v kruhu. Mačkejte na číselníku 2,4,6 a 8 pro strany a někdy dvě pro šikmou šipku.

Odměna : Podle sázky

Nyní se vydejte k ikonì "R".

d) Zadavatel úkolu: Ryder

1) Home Invasion

Pro tuto misi můžete přijít mezi 12:00 a 20:00.

Zábavná zlodějská mise. Vemte dodávku a co nejrychleji s ní dojeďte k armádnímu nadšenci. Jakmile vlezete dovnitř stiskněte [

Levý ALT], tím budete potichu, nesmíte naplnit ukazatel. Dojděte k 1. bedně napravo od vás, vemte ji [Enterem] a doneste k dodávce, tam ji opět enterem dejte. Potom posbírejte zbívající bedny. Celkem jsou 2 dole, 1 v mezipatře, 1 nahoře před ložnicí a 2 v ložnici, kde spí majitel (zde být velice ticho). Až všechny odnesete do dodávky, dojeďte s ní k překupníkovi. Odteď můžete v noci vykrádat domy.

Odměna : Respekt

2) Catalyst

Jeďte k vlaku a tam zastřelte Baalovi chlapy, potom přijedou další. Naskočte na vlak, teď musíte házet Ryderovi bedny, protože se vlak rozjel a on jede za vámi v autě. Hází se pravým tlačítkem a čím déle ho podržíte, tím bude silnější hod. Musíte mu jich hodit 10 a dávejte pozor ať ho nezabijete. A protože máte 3 hvězdy hledanosti zajeďte se přestříkat do karosárny a potom domů.

Odměna : Respekt

3) Robbing uncle Sam

Nasedněte a jeďte přes dlouhý most do Ocean Docks, přelezte zeď ([

Levý SHIFT]) a zastřelte ostrahu. Musíte otevřít bránu, takže střelte do ovladače (na zdi vedle hlídače). Zboží je ve skladišti (4 bedny) a venku před skladištěm (2 bedny, je u nich ostraha). Naskočte v garáži do vysokozdvižného vozíku - dojeďte k bedně, zasuňte a zvedněte [8]. Dojeďte s bednou k dodávce a bedny Carl v animaci naloží. Občas budete nuceni pomoci Ryderovi s ochrankou. Až budete mít všechny bedny naloženy, spěchejte k Emmetovi je vyložit, budou vás samozřejmě pronásledovat, takže až bude někdo za vámi, [CapsLockem] Ryder vyhodí bednu.

Odměna : Respekt

Nyní se vydejte k ikonì "BS".

e) Zadavatel úkolu : Big Smoke

1) OG Loc

Vyzvědněte Jeffreyho (OG Loca) od policejní stanice a odvezte ho domů. Až naskočíte v animaci na motorku, pronásledujte šmejda a zastřelte ho. Pokud ho nezabijete za jízdy, tak nakonec zastaví na svém území. Až ho zabijete OG bude tvrdit, že má hlad a řekne vám ať ho hodíte do fast foodu (ve skutečnosti tam pracuje).

Odměna : Respekt

2) Running dog

Jeďte s Big Smokem na schůzku, maníci vámi opovrhují proto jim musíte ukázat co jste zač! Big Smoke jednoho dostane v animaci baseballkou a druhého musíte dohonit a zabít sám - Smoke nestačí. Ještě po vás bude chtít, aby jste ho odvezli domů.

Odměna : Respekt

3) Wrong side of the tracks

Jeďte na cílové místo, opět se Smokem. Po animaci naskočte na motorku a musíte dostat ty šmejdy na vlaku. Cestou dejte pozor na dva vlaky. Musíte jet dostatečně ve straně, aby se Smoke netrefoval do vagónu. Smoke po vás bude chtít aby jste ho opět dovezli domů.

Odměna : Respekt

4) Just business

Dojeďte se Smokem k obchodnímu domu a všechny postřílejte. Choďte skrčení a kryjte se. Potom vyjděte ven, tam bude čekat pár budoucích mrtvol, není těžké se o ně postarat. Až nasednete snažte se střílet nejprve po střelcích. Když se chcete zbavit auta, střílejte mu do chladiče, do kol nebo nádrže.

Odměna : Respekt

Nyní se vydejte k ikonì "OG".

f) Zadavatel úkolu : Jeffrey, neboli OG LOC

1) Life's a beach

K této misi se stavte mezi 22:00 - 6:00.

Jeďte na pláž a tancujte. Rozdíl od skákání hydraulikou je v tom, že nemačkáte klávesy na číselníku, ale pro pohyb. Až vás DJka pozve do své "kanceláře", rychle dodávku vemte a dovezte ji do garáže. Počítejte s tím, že až nastartujete, bude vás chtít vytáhnout ven a ostatní po vás střílet.

Odměna : Respekt

2) Madd dogg's rhymes

V této misi si vzpoměňte na Splintera a vyrazte do domu. Zabíjejte potichu a schovávejte se ve stínech. Pohybujte se potichu. Když někoho chcete potichu zabít, skrčení se k němu přibližte, zaměřte [

RMB] potom stiskněte [LMB], tím CJ hezky bodne nůž do krku. Po chvíly se dostanete k baru, tam se skrčte a tím se nepozorovaně dostanete okolo baru a pařana. Projděte temnou místností, tam si vezmete armor a skočte pro pár kroků vzálenou knihu. Vracejte se zpět, ale před pařenem je střáž, tu rychle zabijte, vemte si její kolt s tlumičem a teď střílejte až k východu. Venku nasedněte na horské kolo a odvezte knihu Jeffreymu.

Odměna : Respekt

3) Management issues

Jeďte rychle k eskortovacímu vozu, mírně ho nabourejte a až řidič vyskočí ukradněte mu ho. Zaparkujte mezi dvěma dalšími vozy a kousek s nimi popojeďte, až nastoupí cíl, dupněte na plyn a jeďte k molu. Před tím, než se auto zřítí, vyskočte [

Enter] nebo [F] a oba se utopí. Nalevo máte kolo.

Odměna : Respekt

4) Mise bez názvu

Toto vlastně není mise, jenom OGho vyhodí a on se přesune nedaleko vašeho domu.

Odměna : žádná

5) House party

Sem přijďte v 20:00 - 6:00.

Nejprve přijde vlna zepředu, hlavně se kryjte za auty a střílejte do hlavy. Potom se objeví 4 na mostě a nakonec přijde vlna z obou stran, je intenzivnější než obě předešlé, proto si dávejte pozor.

Odměna : Respekt

Nyní se vydejte za ikonou "C" na radaru.

g) Zadavatel úkolu : C.R.A.S.H. - policajt Tempenny

Burning desire

Dojeďte k baráku a házejte dovnitř skrze okna molotovy. Občas se budete muset zbavit nějakého gangstera, v přízemí je celkem 5 oken. Po animaci vejděte do domu a v

kuchyni seberte hasičák. Nyní se vydejte do zadní části a po schodech nahoru až do pokoje se slěčnou. Po cestě zpátky budete muset uhasit nějaký ten oheň. Až se dostanete ven, odvezte ji domů nedaleko vašeho bydliště.

Odměna : Přítelkyně Dennis

h) Zadavatel úkolu : Sweet

1) Doberman

Potřebujete zabrat území takže se nějak dostaňte do Baalova teritoria. Zastřelte několik jeho gangsterů a tím vyprovokujete válku gangů. Celkem na váš přijdou 3 vlny, gangsteři se vždy zobrazí na radaru a ty musíte všechny zabít, při boji se nesmíte příliš vzdálit z bojiště. Vždy při válce gangů se objeví někde na silnicích srdce a někdy armor. Tímto je území vaše, ale občas ho musíte chránit. Po animaci zastřelte posledního. Odteď

můžete zabírat území mimo mise a budete vydělávat u vašeho domu.

Odměna : Respekt a vydělávání u vašeho domu

2) Los Sepuloros

Pro tuto misi si můžete přijít mezi 9:00 - 17:00.

Musíte nejprve naverbovat chlapy. Jděte ke každému, zeměřte je a stiskněte [

G] nebo [H]. Potom všichni 4 nasedněte a jeďte ma určené místo, po animaci přelezte zeď a dojděte ke Sweetovi. U každého chlapa stiskněte [G] a budou vás následovat, nebo [H] a zůstanou na místě - dejte ať vás následují. Prostřílejte se až k hlavnímu gangsterovi a toho zabijte. Přijede další auto s gangstery, tak je pošlete pod zem. Naskočte za Sweetem do auta a uhánějte domů.

Odměna : Respekt

Odteď můžete verbovat chlapy podle respektu.

i) Zadavatel úkolu : C.R.A.S.H. - policajt Tempenny

Gray imports

Dojeďte na určené místo. Prostřílejte se až k vratům, tam sestřelte ovládací panel. Uvnitř si dejte pozor a vyuřívejte hořlavé sudy. Až se dostanete na schody a do místnosti s dealerem, pronásledujte ho přes místnost ven. Ze schodiště zabte všechny co uvidíte a vemte vysokozdvižný vozík kousek od zdi a dojeďte s ním až k motorce. Nasedněte a začněte ho pronásledovat. Střílejte z UZI nebo jiné zbraně dokud nezemře.

Odměna : žádná

Nyní se vydejte k ikone "CV".

j) Zadavatel úkolu: Cesar

Hight Stakes, Low-Rider

Vemte si dvoudveřový kabriolet, třeba ten co stojí vedle Cesarova domu a dojeďte s ním přes most na start (s Cesarem). Snažte se ihned po startu dostat dopředu a pak je závod lehký.

Odměna : 1 000$

Nyní se vydejte k ikonì "S".

k) Zadavatel úkolu: Sweet

1) Reuniting the families

Před touto misí si doplňte životy a armor na maximum.

Jeďte k motelu, ten je z nenadání přepaden jednotkami S.W.A.T. a váš bratr je uvnitř. Jakmile získáte kontrolu, ignorujte jednotky před vámi a ihned vejděte do motelu. Prostřílejte se až k bráchovi. Využívejte stolů, pohovek a rohů. Až se dostanete k němu a po animaci budete venku, brokovnicí sestřelte jednotky na vrtulníku a dál se o něj nestarejte. Následujte Sweeta, nemáte sice auto, ale bratři vyrazí na pomoc. Musíte bránit auto, takže střílejte do motorů a nádrží. Občas se stane, že některý policajt k vám skočí z motorky na auto, tak ho zastřelte.

Odměna : Respekt

2) The green Sabre

Jeďte za Cesarem a až v autě si Carl uvědomí, že zapomněl na Sweeta. Rychle spěchejte až k němu, je v obležení Baalovích lidí, následně ho v animaci postřelí, takže se kryjte za auty a všechny zabijte. Nechcete opustit bratra, proto budete zatčeni, ale Tempenny vás chce využít a odveze vás do krajiny.

Odměna : žádná

 

VENKOV

Nyní se vydejte k ikonì "C".

a) Zadavatel úkolu : C.R.A.S.H. - policajt Tempenny

Badlands

Dojeďte motorkou postupně až ke srubu na hoře. Jakkoli cíl zabijte a vyfotografujte jeho tělo. Můžete nejprve zastřelit jeho ochranku a zabít ho až v autě, nebo se nepozorovaně dostaňte k němu a 1 ranou do hlavy mu vezměte život. Fotku odvezte zpět do maringotky.

Odměna : žádná

Teï zajeïte pro úkoly k ikonì "CV".

b) Zadavatel úkolu : Cesar

First Date

Na tuto misi vám zatelefonuje a vy se vydejte k otazníku na radaru. Nastupte s Catalinou do auta a vyražte k nebliššímu symbolu dolaru na radaru, ten je kousek od vás a je u čerpací pumpy. Po animaci naskočte do tracku a opatrně nacouvejte k přívěsu, tím se zapojí. Potom ho odvezte rychle, ale opatrně do skladiště, protože vás honí majitel.

Odměna : 5 000$

Teï zajeïte k "TT" na radaru.

c) Zadavatel úkolu : Mr. Truth

Body Harvest

Stríček potřebuje navrátit kombajn, takže pro něj zajeďte na farmu, zataraste mu cestu, tím řidič vystoupí a vy ho ukradněte. Nespěchejte zpět, kombajn je velice odolný. Zaparkujte ho na Truthově farmě v garáži.

Odměna : Respekt

Vydejte se i ikonì "CV" na radaru.

d) Zadavatel úkolu : Cesar

King in exile

Toto byla pouze ukázka, takže vyrazte za Catalinou.

Odměna : žádná

Vydejte se do pøírody k ikonì "C".

e) Zadavatel úkolu : Catalina

1) First base

Dopravte se do Bluerrbay (když nasednete do jejího auta u domu, tak jeďte doprava). Až konkurenční banda vyloupí obchod, tak je hoňte spolu s Catalinou na čtyřkolce. Vždy když někoho Catalina zastřelí nezapomeňte vzít jeho tašku. Pokud se vám nepodaří je zabít během cesty, u svého příbytku docela daleko zastaví, jen se jich držte.

Odměna : 1 000 $

2) Gone Coutring

Vyrazte do Morgomery (když nastopuíte do jejího auta vedle domu, tak je to vlevo). Až dostanete bombu a vyjdete dovnitř, položte ji na dveře, ustupte do nejvzálenějšího koutu, vyberte z inventáře detonátor a odpalte. Potom uvnitř odpalte ještě sejf. Budete mít 4 hvězdy, to znamená S.W.A.T. a spoustu problémů! Takže co nejrychleji jeďte do lakovny. Potom už jen odvezte Catalinu do úkrytu.

Odměna : 2 000 $

3) Made in Heaven

Jeďte k poslednímu dolaru na radaru. Až vyloupít banku, tak (asi bankomaty, nebo tak něco) rozstřílejte a posbírejte z nich peníze. Následujte Catalinu a cestou střílejte všechny poldy. Na konci uličky jsou motorky tak na ně oba nasedněte. Po chvíly Catalina policajty asi setřese (skončil jsem ve vodě, takže mi trvalo, než jsem se k ní dostal), ale uzavřou ji. Spěchejte k ní, naložte ji a odvezte do úkrytu.

Odměna : 10 000 $

f) Zadavatel úkolu : Cesar

1) Wu Zi Mu

Sežeňte si auto a jděte na start. Vyhrát není těžké.

Odměna : 5 000 $

2) Forewell, my love...

Další závod, tentokrát kvůli Catalině. Až zvítězíte dá vám klíčky. Všimněte si, že její chlap je ten za kterého jste hráli v Liberty City (GTA 3)!

Odměna : klíčky

g) Zadavatel úkolu : Mr. Throug

Are you going to San Fierro?

Až přiletí policejní helikoptéra dá vám skvělou zbraň, plamenomet! S ním spalte celé pole marihuany. Potom sestřelte bazukou helikoptéru a vydejte se v křaksně do San Fierra!

Odměna : Respekt

 

SAN Fierro

a) Zadavatel úkolu : CJ

1) Wear flowers in your hair

Protože jste v novém městě, potřebujete nějaké lidi. Skočte tedy pro Jefra do nemocnice, pak pro Dwaina a pak na piolicejní stanici. Ještě pro geniálního chlapíka Zera a ty hoďte do vašeho nového domova "garáže".

Odměna : žádná

2) 555 we tip

Jeďte k hotelu, tam sledujte auto do podzemního parkoviště, zabijte řidiče a vemte si jeho oblek. Potom se vraťte zpět před hotel.Až přijede D.A. auto, odvezte ho do garáže, tam mu podstrčíte drogy a hoďte ho zpět do patrové garáže, ale nepoškozené! Jinak musíte zajet do lakovny. Potom už jen vejděte před hotel.

Odteď můžete v hotelu dělat nepovinné mise.

Odměna : žádná

3) Deconstruction

Nasedněte do buldozeru a posrážejte všechny maringotky. Můžete také zkusit využít jeřáb, který je uprostřed staveniště. Až budou všechny naskočte do auta s cementem a dosrážejte záchod do ní, nacouvejte k ní a tím ji v animaci naplníte betonem.

Odměna : žádná

b) Zadavatel úkolu : Triads

1) Photo opportunity

Dojeďte pro Cesara a potom s ním do malinkého městečka. Tam vejděte na střechu a všechny vyfotografujte, využívejte zoom.

Odměna : Respekt

2) Jizzy

Zajeďte do Jizzyho klubu. Potom nasedněte do auta a odvezte jeho roštěnku domů. Potom zajeďte k ještě jedné kočičce, která je obtěžována. Chlapíka zabte. Spěchejte pod most a zachraňte třetí život, jsou tam dva. Až dojedete na další místo střílejte po obou autech a až vybuchnou tak se zdejchněte.

Odměna : 3 000 $ a respekt

c) Zadavatel úkolu: Woozie (Wu Zi Mu)

1) Mountain cloud boys

Dojeďte na schůzku, tam se něco zvrtlo a Vietnamský gang přijíždí. Ochraňujte za každou cenu Woozieho a všechny postřílejte. Dejte pozor zejména na ostřelovače na střeše za rohem. Na konci uličky naskočte do auta, nějak ty ostatní zněškodněte, můžete Wooziemu pomoci střílením z auta. Potom ho odvezte do jeho bytu.

Odměna : 5 000 $ a respekt

2) Ran Fa Li

Dojeďte pro auto na letiště do podzemního parkoviště. Musíte ho bezpečně dovézt do garáže v docích. Nejprve vám cestu zatarasí dodávkou, oba zastřelte a dodávkou odjeďte nebo ji zničte. Před letištěm na vás budou čekat maníci na motorkách, ty doporučuji zlikvidovat, ale pozor, budou střílet po autě a ne po vás. Nakonec by jste měli auto bezpečně dovést do garáže.

Odměna : 5 000 $ a respekt

3) Lure

Woozie potřebuje aby jste odvedli pozornost, takže nasedněte do tereňáku a dojeďte do přírody ke skladišti. V domnění, že je to Woozie po vás budou motorky střílet. Projíždějte checkpointy až k pumpě.

Odměna : 8 000 $ a respekt

d) Zadavatel úkolu : Zero R.C.

Pro tyto mise, musíte koupit ZERO R.C. Shop za asi 30 000 $

1) Air Raid

Braňte antény před R.C. modely s bombami konkurence, máte k dispozici rotační kulomet, takže by to nemělo být těžké. Musíte se ubránit asi 3 minuty.

Odměna : 3 000 $

2) Supply lines...

Pronásledujte konkurenci a ty vždy rozstříejte. Poté zaleťte zpět na střechu, kde přistaňte. V misi pozor na benzín!

Odměna : 5 000 $

3) New model army

Teď vás čeká docela zábavná hra. Máte autíčko Bandit, kterého ovládá Zero a vrtulník s magnetem, kterého ovládáte vy. Musíte se dostat na druhou stranu, takže autíčku odstraňujte z cesty barely, stavějte mosty a ničte tanky. Barely přiváží konkurenční vrtulník stále, mosty jsou 2 a tanky 3.

Nejprve vemte vždy magnetem bombu ze základny a pusťte ji na tank, takto zničte všechny 3, můžete si výbuch naplánovat tak, aby zničil zároveň nepřátelský vrtulník - mně se to podařilo! Potom postavte mosty a to tak, že ho vždy vezmete ze základny a položíte na díru. Potom odstraňujte barely a vítězství je vaše.

Odměna : 7 000 $, ZERO R.C. vydělává max. 5 000 $ denně

Nyní se vydejte k ikonì modré lebky.

e) Zadavatel úkolu : Loco

1) T-Bone Mendez

Hoňte motorky a seberte všechny drogy, ale nesmí vybuchnout spolu s motorkou. Doporučuji vzít auto a posrážet je dřív, než dojedou ado úkrytu. Pokud drogy zůstanou na motorce, nasedněte na ni a tím je seberete. Poté je všechny odvezte zpět.

Odměna : 5 000 $ a respekt

2) Mike Toreno

Musíte ho najít, jeďte nejdříve na staveniště, do přístavu a potom na letiště. Projeďte skrz otevřenou bránu a jakmile se dostanete na ranvej ,zamiřte doprava a sledujte signál.Střílejte po dodávce a všechny zastřelte. Zničte dodávku a nasedněte do limuzíny. Jakmile projedete checkpointem začne vás hledat policie takže se nechte přestříkat a vyměnit motor, samozřejmě v lakovně. Odvezte je zpět do klubu.

Odměna : 7 000 $ a respekt

Nyní se vydejte k ikonì èerveného draha.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář