Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dejte svému notebooku nové svaly

XG Station
 

Společnost Asustek Computer se chystá na veletrhu CES v Las Vegas představit velice zajímavou novinku. Přístroj XG Station má totiž zvýšit výkon notebooku, k němuž je připojen.

XG Station vypadá jako měřič hustoty plazmy, který vypadl z některého dílu seriálu Star Trek. Ovšem zdání klame, jelikož Asus tvrdí, že ona věcička dodá postaršímu notebooku pořádnou porci multimediálních svalů.

Jednotka totiž obsahuje vlastní grafický čip (ten by měl poskytnout uživateli lepší výkon než integrovaná grafika v laptopu), nabízí vysoce kvalitní zvukový výstup a USB 2.0 rozhraní.

Další novinkou, kterou se Asus chystá v Las Vegas upoutat zraky uživatelů, bude 12" notebook W5Fe a postranním displejem, jenž je na míru ušit potřebám operačního systému Windows Vista.

Na SideShow obrazovce najde uživatel jím zvolené údaje i v případě, že bude počítač vypnutý nebo v režimu spánku. SideShow je de facto monitor s rozlišením 320 x 240 obrazových bodů s vlastním mikročipem. Systém umí přehrávat WMA a MP3 soubory aniž by bylo nutné zapínat počítač. [celá zpráva]

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář